PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688105}
4,5 6 430
ocen
4,5 10 1 6430
2,0 14
ocen krytyków
Obce ciało
powrót do forum filmu Obce ciało

Film jest ciekawy i z przesłaniem, czyli dobry film. Nie rozumiem jego krytyki typu, że drink w jakiejś scenie był pełny, a w innej pusty. To tak jakby skrytykować dobrą książkę, że na którejś ze stron ma literówkę. Potwierdzam, to co pisze Esmerald mało gdzie Obce Ciało grają, a szkoda, że dobry film przechodzi gdzieś bokiem. Grają go w CinemaCity w Glwicach i Światowidzie w K-cach. Polecam ludziom, którzy od filmu oczekują czegoś więcej niż tylko rozrywki.

ocenił(a) film na 2
mirk33

W jednej scenie też ten Angelo rozwija dywanik, a mówi, że jest katolikiem... jak na moje oko, pewna nieścisłość

ocenił(a) film na 1
beciami

To nie była nieścisłość. Angelo w ten sposób wyśmiał religijną poprawność szefowej. Myślałem, że to jest oczywiste...

ocenił(a) film na 2
michal.2907

Dzięki, już wiem.

ocenił(a) film na 6
michal.2907

Każdy zasługuje na miłosierdzie... Prócz Zanussiego?

ocenił(a) film na 3
mirk33

Zgadzam się. Temat dobry, obsada dobra, reszta do bani. Film ogląda się ziewając, brak jakiegoś punktu zaczepienia, który by zaintrygował, wzudził jakieś emocje. Dialogi takie banalne, przewidywalne sceny, nic nie zaskakuje, nic nie ciekawi. Role kobiece kompletnie źle obsadzone. Agata Buzek to taki dobry materiał do tworzenia, w tej roli wypadła okropnie. Zawsze mówiłam, że ma specyficzną urodę, tutaj była po prostu brzydka. Agnieszka Grochowska i Weronika Rosati też wypadły blado. Słabo Panie Krzysztofie, słabo...

ocenił(a) film na 7
mirk33

Realia korporacji wyglądają całkiem podobnie, tzn. podejrzewam, że są dużo gorsze. Nie pracowałem, ale znam relacje znajomych.
Wątek rosyjski całkiem prawdopodobny, nie wiem co tam jest dla Ciebie nierealnego.
"Końcowe nawrócenie diablicy i zwątpienie anioła - naciągane. " - Wg mnie upraszasz, nie ma mowy o nawróceniu i zwątpieniu, a o wątpliwościach - tak charakterystycznych dla twórczości Zanussiego.
Wiadukt - środek nocy...
Pogrzeb i mikrofon - bo ktoś się o to zatroszczył? Niekoniecznie Kris?

Weź i przemyśl sprawy, zanim się wypowiesz...

IMO role kobiet dobrze obsadzone.

ocenił(a) film na 7
IAJ_Polak

zgadzam się!
film dobry, ciekawy, szkoda, że tak z hejtowany i że taką niską ocenę ma, bo na nią na pewno nie zasłużył

IAJ_Polak

Warto zobaczyć film? Lubię filmy z Weroniką Rosati.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones