Michał Sieczkowski

Michał Artur Sieczkowski

5,8
161 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michał Sieczkowski

Aktor z niego marny a w dodatku głupoty w gazetach brukowych będzie wygadywał ... Ja rozumiem że chce coś ugrać w ten sposób ze przyznał się do tego ze jest homoseksualny. Może go zaproszą do DDT albo do Pani Drzyzgi. Wyszedł z założenia ze jako aktor jest słaby to zrobi w kolo siebie szumu na inny temat...

Cziken

A ja mu dałem za całokształ i za odwagę 8/10. Co to za głupoty przyznać otwarcie, że jest homoseksualistą, który był żonaty i ma dziecko?!
Uważam Go za bardzo odważnego faceta.

davinci_l

Dajecie aktorom cyferki za ich postępowanie i decyzje w życiu prywatnym? Do jakiego stopnia trzeba być samotnym, nieszczęśliwym i bez celu w życiu, żeby odnajdywać w tym jakikolwiek cel? Nie wspomnę już o tym, co komentuje osobiste preferencje innych...

użytkownik usunięty
Cziken

Polecam bardzo mądry wywiad z Michałem Sieczkowskim:
http://www.innastrona.pl/magazyn/bequeer/wywiad-michal-sieczkowski-
plebania-gej.phtml

użytkownik usunięty

http://www.innastrona.pl/magazyn/bequeer/wywiad-michal-sieczkowski-plebania-gej. phtml

sorry, ten link jest właściwy

Cziken

Facet jest jedną z niewielu osób publicznych w naszym kraju, które mówią o swojej homoseksualności. To raczej odwaga. A głupotą to jest wyobrażenie, że coming outem można coś w Polsce ugrać. Bo niestety przynosi to w większości kłopoty. Poza oczywiście satysfakcją z bycia szczerym wobec siembie samego.

yrrah

Teraz mówienie że sie jest pedałem jest trendy. Mówiąc- jestem pedałem- wchodzimy na salony i do tzw. wielkiego świata. Przyznawanie się do pedalizmu jest największym tchórzostwem i ucieczką ze zdrowego, normalnego świata do świata ludzi okaleczonych, chorych. A że chorzy teraz są u władzy to mam prawo mówić że to tchórzostwo a nie odwaga. Odwaga jest mówienie że brzydzę się pedałami i okaleczeńcami.

Cziken

drętwy i taka gadka jakby miał w japie jaskinie. Pinda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones