Krzysztof Zanussi

7,1
1 546 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Krzysztof Zanussi

Zanussi's movie

użytkownik usunięty

Hi ,
I'm looking for a Zanussi's movie, which I saw long ago. It was about famous individuals, who has lived in Vienna and Praga between the two world wars. There're the caracters of Freud, Maler, Hitler.

If anybody knows the exact name of that movie, please send it to petrem@email.com.

Thank you very much!
peter

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Yeah, you are very eloquent persona. Zanussi is a very good director.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty

Człowieku ! to kino nie jest dla Ciebie. "Daj se siana" z takimi rzeczami. Co tydzień w multipleksie masz świeżutkie nowości zza oceanu - polecam na pewno będziesz się czuł usatysfakcjonowany.

Powinno być "worse than Roman Polański", nie "the worst than Roman Polański", bo to tak jakbyś po polsku napisał "najgorszy niż Roman Polański", anglisto za dychę ;P

użytkownik usunięty
Gladka

Gratuluję znajomości języka angielskiego, owszem błąd był ale nie uczę się angielskiego dostatecznie długo aby mówić bezbłędnie. Po prostu chcę uświadomić ludziom jak beznadziejny jest ten reżyser, a Romka Polańskiego lubię bo jest znakomity, a poza tym tak jak on jestem Żydem.

biedny człowieczku , po co piszesz te bzdury o Zanussim niepoparte ŻADNYM argumentem , żałośniejsze jest jeszcze twoje zdanie że "chcesz ludzią uświadomić jak beznadziejny jest ten reżyser" , człowieczku kogo przekonasz do swoich racji pisząc na poziomie 10 letniego dziecka "on jest fe i wogóle głupi a ten jest super i jest żydem jak ja"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones